• Дистанційне навчання
Нагадуємо Вам, що під час дистанційного навчання уроки можуть відбуватися як в он-лайні (синхронно, найчастіше з використанням платформи ZOOM, Meet) так і офлайні (асинхронно, тобто через розміщення відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформі GOOGLE CLASSROOM, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час).
Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям, максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі. Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом.
Також просимо не нехтувати режимом дня. Учителі будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів та учениць до різних видів діяльності.
Наважимось уголос сказати про таку негативну складову дистанційної форми навчання, як порушення учнями правил академічної доброчесності. Навіть учні, які сумлінно навчаються, інколи перестають звертати увагу на вивчення правил, формул тощо. Гонитва за високими балами іноді призводить до того, що завдання виконує не учень чи учениця, а батьки або репетитори. Наполегливо просимо всіх попрацювати над дотриманням правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Важливою є не сама оцінка, а навичка, яка або сформувалась після розв’язання вправ чи завдань, або ні.
Надзвичайно важливим є також і процес комунікації. На допомогу всім нам є декілька складових:
1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.
2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 08.30 до 15.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!
3. Якщо у вас виникають питання або зауваження, пропозиції щодо організації та проведення уроків в дистанційному форматі, можете звертитись на нашу електрону пошту 1school83ua@gmail.com
Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання.
Підключаючись до он-лайн уроків, зверніть увагу, чи не кричить папуга, чи не гавкає собака, чи наявні інші звукові ефекти, що заважають і відволікають. Допомогти може контроль за режимом роботи мікрофона. Вкотре нагадуємо про навушники. Прослідкуйте, що потрапляє в об’єктив камери. Учитель не завжди може бачити всіх учасників (особливо при використанні функції «Демонстрація екрану»). Обговорюйте уроки з дітьми. Про виявленні фактів порушення етики повідомте класного керівника. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю або вчительці. Бувають ситуації, коли учні здають порожні файли помилково або ж для того, щоб від них відчепилися. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так й етики спілкування.
Бажаємо успіхів та терпіння.
Адміністрація ЗЗСО №83 міста Києва.