Районне засідання школи молодого вчителя

2013-09-18

18 вересня 2013 року під керівництвом методиста районного управління освіти Вернигори Ольги Іванівни на базі середньої загальноосвітньої школи №83 було проведено засідання школи молодого вчителя філологічного циклу на тему «Форми і методи роботи на уроках предметів філологічного циклу в рамках впровадження нового Державного стандарту та Концепції мовно-літературної освіти». Досвідом роботи поділилися вчителі закладу Горохова Н.М., Андрієвська Н.Ю., Ревенко Г.А. Психолог школи Соловіцька О.В. науково обґрунтувала необхідність використання гри на уроках словесності та провела мовні ігри з вчителями. Методист районного управління освіти Вернигора О.І. ознайомила молодих вчителів з нормативними документами з питань вивчення предметів філологічного циклу та оцінювання навчальних досягнень учнів.

/Files/images/IMG_1473.jpg/Files/images/IMG_1481.jpg