День Святого Валентина у закладі

2013-02-14

Активно готувалися учнів до Дня Святого Валентина. Старшокласники провели просвітницьку акцію для учнів 1-4 класів, в ході якого познайомили дітей з історією свята, основними атрибутами та особливостями святкування у різних країнах світу, провели цікаві конкурси... Учні початкової школи підготували творчі роботи, переглянути які можна було відвідавши міні-музей валентинки. 14 лютого для учнів 9-11 класів у закладі відбувся конкурс "Міс школи", "Лицар школи". У важкій боротьбі за почесне звання старшокласники повинні були показати свої інтелектуальні та творчі здібності, ораторське мистецтво. Переможцями конкурсу стали Івченко Вероніка (11-А клас) та Лямцев Дмитро (10-А клас).

/Files/images/DSC_0022.JPG/Files/images/DSC_0037.JPG/Files/images/DSC_0051.JPG/Files/images/Фото-1643.jpg