УВАГА.ЗМІНИ В ПРИЙОМІ ДО 1 КЛАСУ

2018-04-17

/Files/images/Letter_i_in_a_red_circle.svg.png

УВАГА! ЗМІНИ!

До уваги батьків першокласників!

Усі школи м. Києва готові розпочати прийом дітей до 1-х класів. Щойно буде підписано наказ Міністерства освіти і науки про порядок зарахування дітей до 1-го класу, Департамент освіти і науки, молоді та спорту повідомить вас про порядок зарахування дітей до 1-х класів м. Києва, синхронізувавши його з відповідним наказом МОН України з метою забезпечення усім маленьким мешканцям столиці можливості навчатися у школах в межах територіальної доступності. У разі вибору вами закладу освіти не за територією обслуговування, ви зможете подати заяву до обраної школи на вільні місця.

Слідкуйте за повідомленнями на нашому сайті щодня.

ДЛЯ ВСТУПУ ПОДАЮТЬСЯ:

1. Заява від батьків

2. Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду (форма № 086-1/о)

3. Карта профілактичних щеплень (форма № 063/о)

4. Копія свідоцтва про народження дитини (оригінал мати при собі)

БАТЬКАМ МАТИ ПРИ СОБІ ПАСПОРТ.

Довідки за телефонами: 403-00-04, 403-08-46

День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників відбудеться 19 квітня 2018 року о 19.00