2018-01-29
Підсумки участі учнів в І семестрі 2017-2018 н. р. в олімпіадах,конкурсах та роботах МАН
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
1. Послушна Аліса, учениця 10-А класу,посіла ІІІ місце, вчитель Чуб І.М.
2. Печиборщ Павло, учень 9-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Андріяш У.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
1. Студінський Максим, учень 8-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Займак І.А.
2. Чорнобук Максим, учень 9-А класу, посів ІІ місце, вчитель Савицька К.Б.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
1. Бугайова Ніна, учениця 7-Б класу, посіла ІІІ місце, вчитель Сапун А.Б.
2. Міщенко Захар, учень 8-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Сапун А.Б.
3. Луценко Дар’я, учениця 8-А класу, посіла ІІІ місце,Вчитель Сидорчук Е.І.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
1. Шарапата Віра, учениця 11-А класу, посіла ІІІ місце,вчитель Лебідь О.М.
2. Послушна Аліса,учениця 10-А класу, посіла ІІІ місце, вчитель
Лебідь О.М.
3. Дмитрієнко Олександра, учениця 9-А класу, посіла ІІ місце, вчитель Лебідь О.М.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
1.Сафронов Євгеній, учень 9-А класу,посів І місце, вчитель Брусенко І.О.
2. Ємельянов Владислав, учень 8-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Поліщук Т.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
1. Міщенко Захар, учень 8-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Федькова Г.А.
2. Сафронов Євгеній, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Федькова Г.А.
3. Ольшевський Валерій, учень 10-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Федькова Г.А.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
1.Чорнобук Максим, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Каурковська В.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
1. Чорнобук Максим, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Андріяш У.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
1. Печиборщ Павло, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Бабкова С.В.
Переможці ІІ (районного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
1. Печиборщ Павло, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Сидорчук Е.І.
2. Кутєров Єгор, учень 8-А класу,посів ІІ місце, вчитель Сидорчук Е.І.
3. Когут Вікторія, учениця 6-А класу, посіла ІІІ місце, вчитель Сапун А.Б.
Переможці ІІ (районного) етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика серед учнів 3-4 класів
1. Яковенко Андрій, учень 3-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Андрющенко А.Ю.
Переможці ІІ (районного) етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика серед учнів 5-11 класів
1. Михальчук Аліна, учениця 5-В класу, посіла ІІІ місце, вчитель Єдаменко А.О.
2. Дуденкова Марія, учениця 5-В класу, посіла ІІІ місце, вчитель Єдаменко А.О.
Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України
1. Послушна Аліса, учениця 10-А класу, посіла І місце, секція мистецтвознавство, керівник Ревенко Г.А.
2. Міщенко Захар, учень 8-А класу, посів І місце, секція англійська мова, керівник Федькова Г.А.
3. Дмитрієнко Олександра, учениця 9-А класу, посіла ІІІ місце, секція прикладна математика, керівник Савицька К.Б.
Переможці районного конкурсу з військового багатоборства
1. Яшкін Вадим, учень 11- А класу, посів І місце, керівник Ілюхін Ф.І.