• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підсумки участі учнів в І семестрі 2017-2018 н. р. в олімпіадах,конкурсах та роботах МАН

Підсумки участі учнів в І семестрі 2017-2018 н. р. в олімпіадах,конкурсах та роботах МАН

2018-01-29

Підсумки участі учнів в І семестрі 2017-2018 н. р. в олімпіадах,конкурсах та роботах МАН

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

1. Послушна Аліса, учениця 10-А класу,посіла ІІІ місце, вчитель Чуб І.М.

2. Печиборщ Павло, учень 9-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Андріяш У.О.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

1. Студінський Максим, учень 8-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Займак І.А.

2. Чорнобук Максим, учень 9-А класу, посів ІІ місце, вчитель Савицька К.Б.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

1. Бугайова Ніна, учениця 7-Б класу, посіла ІІІ місце, вчитель Сапун А.Б.

2. Міщенко Захар, учень 8-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Сапун А.Б.

3. Луценко Дар’я, учениця 8-А класу, посіла ІІІ місце,Вчитель Сидорчук Е.І.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

1. Шарапата Віра, учениця 11-А класу, посіла ІІІ місце,вчитель Лебідь О.М.

2. Послушна Аліса,учениця 10-А класу, посіла ІІІ місце, вчитель

Лебідь О.М.

3. Дмитрієнко Олександра, учениця 9-А класу, посіла ІІ місце, вчитель Лебідь О.М.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

1.Сафронов Євгеній, учень 9-А класу,посів І місце, вчитель Брусенко І.О.

2. Ємельянов Владислав, учень 8-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Поліщук Т.О.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

1. Міщенко Захар, учень 8-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Федькова Г.А.

2. Сафронов Євгеній, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Федькова Г.А.

3. Ольшевський Валерій, учень 10-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Федькова Г.А.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

1.Чорнобук Максим, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Каурковська В.О.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

1. Чорнобук Максим, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Андріяш У.О.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

1. Печиборщ Павло, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Бабкова С.В.

Переможці ІІ (районного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1. Печиборщ Павло, учень 9-А класу,посів ІІІ місце, вчитель Сидорчук Е.І.

2. Кутєров Єгор, учень 8-А класу,посів ІІ місце, вчитель Сидорчук Е.І.

3. Когут Вікторія, учениця 6-А класу, посіла ІІІ місце, вчитель Сапун А.Б.

Переможці ІІ (районного) етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика серед учнів 3-4 класів

1. Яковенко Андрій, учень 3-А класу, посів ІІІ місце, вчитель Андрющенко А.Ю.

Переможці ІІ (районного) етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика серед учнів 5-11 класів

1. Михальчук Аліна, учениця 5-В класу, посіла ІІІ місце, вчитель Єдаменко А.О.

2. Дуденкова Марія, учениця 5-В класу, посіла ІІІ місце, вчитель Єдаменко А.О.

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково – дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України

1. Послушна Аліса, учениця 10-А класу, посіла І місце, секція мистецтвознавство, керівник Ревенко Г.А.

2. Міщенко Захар, учень 8-А класу, посів І місце, секція англійська мова, керівник Федькова Г.А.

3. Дмитрієнко Олександра, учениця 9-А класу, посіла ІІІ місце, секція прикладна математика, керівник Савицька К.Б.

Переможці районного конкурсу з військового багатоборства

1. Яшкін Вадим, учень 11- А класу, посів І місце, керівник Ілюхін Ф.І.

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi