Тиждень математики, фізики, інформатики

2012-11-23

Згідно плану роботи з 19 по 23 листопада в закладі пройшов тиждень математики, фізики, інформатики. Цікаві заходи провели вчителі в усіх класах, тим самим підтверджуючи думку, що "... Математика – справа аж ніяк не тільки розуму, але також і фантазії..." (Ф. Клейн). Вчитель математики Удовиця Людмила Анатоліївна провела для учнів 1-4 класів уроки цікавої математики. Вчитель математики Савицька Катерина Борисівна організувала змагання "Математична подорож" для учнів 5-6 класів, перемогу в якому здобула команда учнів 5-А класу. Вчитель фізики Ульянова Юлія Миколаївна провела для учнів 10-А класу "Фізичний автопробіг", а з учнями 3-5 класів здійснила подорож у космічні простори. У шкільному математичному конкурсі "Усний рахунок" призові місця вибороли такі учні: І місце - Куцій Любомир (9-А клас), Ярмолюк Богдан (10-А клас); ІІ місце - Скуратов Богдан (8-Б клас), Печиборщ Андрій та Кисельова Анастасія (9-А клас); ІІІ місце - Рясний Костянтин (6-А клас), Хапченко Олександр (10-А клас), Ліщова Ірина (9-А клас). Вітаємо переможців шкільного математичного конкурсу "Усний рахунок"!

/Files/images/DSCF8225.JPG/Files/images/DSCF8282.JPG/Files/images/DSCF8285.JPG/Files/images/DSCF8270.JPG