Зустріч з бійцем АТО

2017-10-18

/Files/photogallery/815/22519421_1982557088689433_999843852992884273_n.jpg

У класі була абсолютна тиша...Від почутого перехоплювало подих.

Це відбулась зустріч з бійцем добровольчого батальйону ОУН Тарасом Козлишиним.Рівненський доброволець завітав у гості до учнів 11-А класу. Тарас розвовів дітям як він провів 2 роки в зоні проведення АТО. За цей час він був тричі поранений, пережив смерть побратимів, бачив на власні очі війну, але ні на хвилину не пошкодував, що обрав для себе цей шлях. Під час розмови, боєць розповів історію створення батальйону ОУН, показав фрагменти снарядів, гранат та мін які привіз з собою з зони АТО.

У свою чергу старшокласники підготували від чистого черця Тарасу подарунки на згадку про зустріч. Оля заспівала декілька пісень, Настя прочитала пронизливого вірша, а Віра намалювала пронизливу картину. Класний керівник Емілія Іванівна подарувала Тарасові чудову книгу "Енеїда" І.Котляревського у коміксах.

Пане Тарасе, щиро дякуємо Вам! Ми радіємо знайомству з Вами та пишаємось дружбою. сподіваємось, що ви обов’язково ще завітаєте до нас в гості. Хай множаться Ваші добрі справи. Щастя, миру та божого благословення зичимо ми - учні 11- А класі та класний керівник Емілія Іванівна