Співпраця з "Київгаз"

2012-10-12

12 жовтня 2012 року у рамках підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період ПАТ «Київгаз» розпочало інформаційно-навчальну програму з безпеки користування газовими приладами в побуті в початкових класах. Учні 4-А класу (вчитель Рябчунова Валентина Вікторівна) стали учасниками тематичного заняття з безпеки, на якому фахівець за допомогою спеціального макета наочно продемонструвала дітям наслідки вибуху побутового газу у багатоквартирному будинку, розповіла про правила безпечного користування газовими приладами, а також цікаві факти про природний газ і про те, яких дій необхідно вжити у разі, якщо є підозра на витік газу. Під час уроку дітям роздали об'ємні наліпки з контактною інформацією аварійної служби «104» компанії «Київгаз», листівки та плакати з переліком «Правил поведінки з побутовим газом». Учні початкової школи підготували малюнки на тему безпечної поведінки з газом, вогнем та електроприладами.

/Files/photogallery/758/img_8187.jpg

/Files/photogallery/758/img_8214.jpg