Самоврядування школи

Головним завданням учнівського самоврядування є формування й розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадською позицією, почуттям національної самосвідомості.

Учнівське самоврядування представлено учнівською радою - Рада мудреців - робота якої базується на таких провідних принципах:

- тактовне, дохідливе роз'яснення учням їх посильної участі в управлінні навчально-виховним процесом ;
- залучення учнів до роботи в органах учнівського самоврядування, центрах, комісіях, постійних та тимчасових формуваннях;
- педагогічне керівництво колективною творчою діяльністю учнів та їх самоврядуванням ;
- розширення гласності в роботі органів учнівського самоврядування;
- систематичне навчання організаторській діяльності його активу.

“Рада мудреців” складається з учнів 9-11-х класів . “Рада справ” представлена учнями 5-8-х класів .

В структурі учнівського самоврядування працюють різні центри, які очолюють учні старших класів та вчителі:

- пресцентр ;
- центр „Інтелект”;
- центр „Творчість”;
- центр „Дозвілля”;
- центр „Права дитини”
- центр „Здоров'я”.

Кожний центр протягом року проводить свої заходи, має свої творчі справи. Учні, які входять до цих центрів мають конкретні доручення.

Учнівська рада має свій Статут, за яким і планує свою роботу протягом року.

/Files/images/den_gdnost__svobodi/20211202_235411.jpg/Files/images/den_gdnost__svobodi/20211123_140859.jpg