• Батькам майбутніх першокласників

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Триває набір учнів до 1 класів на 2024-2025 навчальний рік, а також відкрито спеціальний (логопедичний) клас

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 21.02.2024 року № 26 прийом документів до 1-го класу на 2024-2025 навчальний рік розпочнеться з 25 березня 2024 року.

Зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти проводиться згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 16.04.2018 № 367.

Перелік документів, які необхідно подати з 25 березня 2024р.:

• заява від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють (опікуна, іншого законного представника, родича) написана власноручно (зразки заяв див. у вкладенні внизу цієї сторінки);
  • копія свідоцтва про народження дитини (ОРИГІНАЛ МАТИ ПРИ СОБІ);
  • копія документу, що підтверджує місце реєстрації (проживання) дитини або одного з батьків на території обслуговування закладу;
  • копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086/1-о;

· карта профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о).

Усі документи мають бути надіслані одним електронним листом на електронну адресу школи 1school83ua@gmail.com або подані особисто.

Оригінали документів необхідно надати адміністрації школи

до 19 серпня 2024 року.

БАТЬКАМ ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ.

Право на першочергове зарахування мають:

• діти, місце проживання яких (чи одного з батьків) на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально;
  • діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • тимчасово переміщені особи;

Дата подання документів до закладу освіти не вважається критерієм зарахування до того чи іншого класу (вчителя).

Учні, батьки яких не підтвердили місце проживання та реєстрації на закріпленій за закладом освіти території обслуговування вищезазначеними документами, зараховуються на вільні місця.

Нормативні документи щодо прийому дітей до 1-х класів див. у вкладеннях внизу сторінки.

Інформація про порядок здійснення зарахування дітей з особливими освітніми потребами в освітній заклад знаходиться у розділі сайту "Зарахування дітей з особливими освітніми потребами".

З 1 вересня 2024 р. класними керівниками перших класів будуть: /Files/images/1_veresnya_2014/зображення_viber_2024-03-19_12-53-37-853.jpg

Майборода Оксана Миколаївна

Вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія :спеціаліст вищої категорії.

Педагогічний стаж :29 років

Педагогічне кредо: "Відкрити в кожній дитині душу творця. Дати їй змогу пробудитися і розквітнути"

Гаман Наталія Миколаївна

Кваліфікаційна категорія :спеціаліст вищої категорії

Звання :старший вчитель

Педагогічний стаж :23 роки

Педагогічне кредо : "Учень -це не посудина, яку необхідно наповнити , а факел, який потрібно запалити"

Поречкіна Олена Іванівна

Кваліфікаційна категорія : спеціаліст І категорії

Звання: вихователь-методист

Педагогічний стаж : 32 роки

Педагогічне кредо: "Дитина -людина, що має власне уявлення про світ, свій досвід і свої почуття"

Мікрорайон закладу загальної середньої освіти №83

Мікрорайон середньої загальноосвітньої школи №83
ВулицяБудинок
Героїв Космосу 1, 1-а, 1-б, 1-в, 5, 5-а, 7, 7-а
П. Курінного 1, 3, 5, 7, 9
Пр. Л. Курбаса 1, 1-а, 1-б, 2/13, 3, 3-а, 3-б, 3-в, 3-г, 4, 5, 5-а, 5-б, 5-в
Г.Юри 1, 1/11, 3, 3-а, 5, 7-а, 7-б, 7-в, 9-а, 9-б, 11, 11-а, 15
В.Верховинця 7, 10
Сім’ї Стешенків 3, 7, 9
Приватний сектор с. Перемога
Телефон для попереднього запису, за яким Ви можете обрати зручний для Вас час подачі документів:(044) 403-08-46.